Rozpis tréningov
 

Pondelok, 12.11.2018

 6.00 - 7.00Kraso  8.00 - 9.00ZŠ Sokolovce  10.30 - 12.00HK Orange20  12.15 - 13.157.ZŠ Brezová  13.30 - 14.30Kraso  14.45 - 15.45Brankári  15.45 - 16.45Prípravka 3+4  17.00 - 18.15HK Orange20  18.30 - 19.305.+6.ŠHT  19.45 - 20.45NOWACO  21.00 - 22.00JANČÍČEK 
 

Utorok, 13.11.2018

 6.00 - 7.00Dorast  7.15 - 8.15Juniori  10.00 - 11.00HK Orange20  12.30 - 13.30  14.30 - 15.307.+8.ŠHT  17.00 - 19.15HK Orange20-Miskolc > extraliga  19.30 - 20.30HORNÁ STREDA  20.45 - 21.45WARRIORS 
 

Streda, 14.11.2018

 6.00 - 7.007.+8.ŠHT  7.30 - 8.30  10.30 - 12.00HK Orange20  13.00 - 14.00VEREJNÉ KORČUĽOVANIE  14.30 - 15.305. + 6. ŠHT  15.45 - 16.45Dorast  17.00 - 18.00Predprípravka 012  18.15 - 19.15Prípravka 3+4  19.30 - 20.30Juniori  20.45 - 21.45RUŽOVÍ PANTERI 
 

Štvrtok, 15.11.2018

 6.00 - 7.005.+6.ŠHT  7.15 - 8.15Juniori  8.45 - 9.45Škôlky  10.00 - 11.00HK Orange20  13.15 - 14.15Kraso  14.30 - 15.307.+8.ŠHT  17.00 - 19.15HK Orange20-Košice > extraliga  19.30 - 20.30JOKER 10  20.45 - 21.45FIALA 
 

Piatok, 16.11.2018

 6.00 - 7.00Dorast  7.15 - 8.00Kraso  8.15 - 9.15ZŠ Drahovce  9.30 - 11.00HK Orange20  11.30 - 12.30VEREJNÉ KORČUĽOVANIE  13.15 - 14.15Kraso  14.30 - 15.307.+8.ŠHT  15.45 - 16.455.+6.ŠHT  17.00 - 18.15Juniori  18.30 - 19.30Dorast  19.45 - 20.45MAGNA  21.00 - 22.00SOKOLOVCE  22.15 - 23.15BAHNO 
 

Sobota, 17.11.2018

 6.15 - 7.15  7.30 - 8.30Predprípravka 012  9.00 - 13.30HK Havrani-Nitra > 8-7  14.00 - 16.15HK Havrani-Trnava > dorast  16.30 - 17.30VACUUMSCHMELZE - hokej  17.45 - 18.45STAKOTRA  19.00 - 20.15HK Orange20  20.30 - 21.30DOKTOR  21.45 - 22.45DRAHOVCE 
 

Nedeľa, 18.11.2018

 6.30 - 7.30Kraso + Škola korčuľovania  7.30 - 8.30Predprípravka 012  8.45 - 9.45Prípravka 3+4  10.00 - 11.00HK Orange20  11.30 - 13.45HK Havrani-Trnava > dorast  14.00 - 15.00VEREJNÉ KORČULOVANIE  14.00 - 15.00Škôlka korčuľovania HAVRÁNOK  15.30 - 16.30DIPLOMAT  16.45 - 17.45DOMOSS  18.00 - 19.00INALFA  19.15 - 20.15KAPER  20.30 - 21.30RODIČIA  21.45 - 22.45VOĽNÉ na prenájom 
 
 

Pondelok, 19.11.2018

 6.00 - 7.00Kraso  8.00 - 9.00ZŠ Sokolovce  10.30 - 12.00HK Orange20  12.15 - 13.157.ZŠ Brezová  13.30 - 14.30Kraso  14.45 - 15.45Brankári  15.45 - 16.45Prípravka 3+4  17.00 - 18.15HK Orange20  18.30 - 19.305.+6.ŠHT  19.45 - 20.45NOWACO  21.00 - 22.00JANČÍČEK 
 

Utorok, 20.11.2018

 6.00 - 7.00Dorast  7.15 - 8.15Juniori  10.30 - 12.00HK Orange20  12.30 - 13.30  14.30 - 15.307.+8.ŠHT  15.45 - 16.45Dorast  17.00 - 18.005.+6.ŠHT  18.15 - 19.15Kraso  19.30 - 20.30HORNÁ STREDA  20.45 - 21.45WARRIORS  22.00 - 23.00POLICE 
 

Streda, 21.11.2018

 6.00 - 7.007.+8.ŠHT  7.30 - 8.30  10.00 - 11.00HK Orange20  13.00 - 14.00VEREJNÉ KORČUĽOVANIE  14.30 - 15.30  15.45 - 16.45Dorast  17.00 - 18.00Predprípravka 012  18.15 - 19.15Prípravka 3+4  19.30 - 20.30Juniori  20.45 - 21.45RUŽOVÍ PANTERI 
 

Štvrtok, 22.11.2018

 6.00 - 7.005.+6.ŠHT  8.45 - 9.45Škôlky  10.00 - 11.00HK Orange20  14.30 - 15.307.+8.ŠHT  15.45 - 16.45Dorast  17.00 - 18.00Prípravka 3+4  18.15 - 19.15Juniori  19.30 - 20.30JOKER  20.45 - 21.45FIALA 
 

Piatok, 23.11.2018

 6.00 - 7.00Dorast  7.15 - 8.00Kraso  8.15 - 9.15ZŠ Drahovce  9.30 - 11.00HK Orange20  11.30 - 12.30VEREJNÉ KORČUĽOVANIE  13.15 - 14.15Kraso  14.30 - 15.307.+8.ŠHT  15.45 - 16.455.+6.ŠHT  17.00 - 18.15Juniori  18.30 - 19.30ANTALA  19.45 - 20.45MAGNA  21.00 - 22.00SOKOLOVCE  22.15 - 23.15BAHNO 
 

Sobota, 24.11.2018

 6.15 - 7.15Prípravka 3+4  7.30 - 8.30Predprípravka 012  9.00 - 13.30HK Havrani-Topoľčany > 6-5  14.00 - 16.15ŠHK37-Ružinov > juniori  16.30 - 17.30VACUUMSCHMELZE  17.45 - 18.45BEHYNCE  19.00 - 20.15HK Orange20  20.30 - 21.30DOKTOR  21.45 - 22.45DRAHOVCE 
 

Nedeľa, 25.11.2018

 6.30 - 7.30Kraso + Škola korčuľovania  7.30 - 8.30Predprípravka 012  8.45 - 9.45Prípravka 3+4  10.00 - 11.00HK Orange20  11.30 - 13.45ŠHK37-Ružinov > juniori  14.00 - 15.00VEREJNÉ KORČULOVANIE  15.30 - 16.30SOLČANSKÝ  16.45 - 17.45DOMOSS  18.00 - 19.00INALFA  19.15 - 20.15KAPER  20.30 - 21.30RODIČIA  21.45 - 22.45VOĽNÉ na prenájom 
 
 
November 2018calendarcalendar
PoUtStŠtPiSoNe
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Doma      Vonku
ZABAVTE SA
Partneri ŠHK 37 Piešťany
Partneri klubu
Mediálni partneri klubu
MHK Dubnica - HK Havrani (P012)18.3.2017
HYMNA ŠHK 37 Piešťany od RYTMUSA
Autogramiáda v Auparku 3.10.2012
Dátum / Zápas Začiatok Sobota, 17.11.2018  HK Havrani-Nitra > 8-79.00Nitra-HK Havrani > 6-59.00Topoľčany-ŠHK37 > juniori14.00HK Havrani-Trnava > dorast14.00 Nedeľa, 18.11.2018  Topoľčany-ŠHK37 > juniori10.30HK Havrani-Trnava > dorast11.30N.Zámky-HK Orange20 > 1.liga16.00 Streda, 21.11.2018  Nitra-HK Orange20 > extraliga18.00 Štvrtok, 22.11.2018  Poprad-HK Orange20 > extraliga18.00 Sobota, 24.11.2018  Topoľčany-HK Havrani > 8-79.00HK Havrani-Topoľčany > 6-59.00ŠHK37-Ružinov > juniori14.00 Nedeľa, 25.11.2018  ŠHK37-Ružinov > juniori11.30Bratislava-HK Orange20 > 1.liga17.30 Štvrtok, 29.11.2018  B.Bystrica-HK Orange20 > extraliga17.30 Sobota, 1.12.2018  HK Havrani-Partizánske > 8-79.00Partizánske-HK Havrani > 6-59.00Pov.Bystrica-ŠHK37 > juniori14.00HK Havrani-HOBA > dorast14.00 Nedeľa, 2.12.2018  Pov.Bystrica-ŠHK37 > juniori10.30HK Havrani-HOBA > dorast11.30Trnava-HK Orange20 > 1.liga17.00 Utorok, 4.12.2018  HK Orange20-Budapest > extraliga17.00 Streda, 5.12.2018  HK Orange20-Trenčín > extraliga17.00 Sobota, 8.12.2018  Turnaj PP0127.30Nové Zámky-HK Havrani > 8-79.00HK Havrani-Nové Zámky > 6-5 (NMnV)9.00ŠHK37-Trnava > juniori !!!14.00 Nedeľa, 9.12.2018  ŠHK37-Trnava > juniori11.30 Sobota, 15.12.2018  Turnaj STAKOTRA ??14.00
Prihlásenie

Prihlasovací formulár

Zadajte Vaše meno a heslo pre prihlásenie

Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve